that day at hiroshima essay my mother essay for class 2 oberlin college supplement essay columbia mba admissions essays the day i got lost essay

Dla Was

Ta strona, inicjatywa powstała dla Was, z radości dawania. Nie znam się na „Internecie” ale znam się na pomaganiu. Pomagałam podczas II Wojny Światowej jako osadzona w obozie pracy, po wojnie w mojej kamienicy, w moim mieście. Pomagałam tym których znałam, ale także tym zupełnie obcym.

Dziś mogę niewiele, bo cóż to jest dać ciastko kurierowi, który dzielnie wchodzi na 3 piętro, malutkim bliźniakom z mieszkania wyżej, bo cisną im się do oczu ogromne łzy. Czasami nakarmić samotnego sąsiada, czy rzucić z balkonu bezdomnemu kawałek ciasta i pięć złoty a innym razem ogrodnikowi ciepłe skarpetki, bo jest październik i zmarzły mu stopy. Dlatego moja wnuczka wymyśliła, że możemy rozdawać skarpetki tym którzy je chcą, którzy ich potrzebują, bo jak już wiemy Miejski Komisariat Policji w Sopocie nie może przyjmować upominków a chciałam się im odwdzięczyć w zeszłym roku za pomoc seniorom takim jak ja. To dzięki nim już 2 razy odmówiłam tym, którzy chcieli mnie oszukać. Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju DyNaMo zgodziło się pomóc w rozdysponowaniu skarpetek, ale także pociągnąć inicjatywę dalej, poszerzyć ją o kolejnych seniorów, którzy chcą coś jeszcze zrobić. Wystarczy, że napiszecie list przez moją stronę robimyskarpetki.pl a Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju DyNaMo postara się pomóc.

P.S. Od Stowarzyszenia Twórczego Rozwoju DyNamo.

Babcia Stenia robi skarpetki, aby tym którzy ich potrzebują nie zmarzły stopy. Może inna babcia albo dziadek robi skarpetki a może czapki, szaliki lub rękawiczki. A może ktoś z Was posiada nieużywane włóczki i chciałby je oddać w dobre ręce.

Zapraszamy do pomagania z radości dawania!

LOGO DYNAMO_nowe kolory — kopia
separator

Ty też możesz dawać!

to top button